BEZPOŚREDNI KONTAKT

Bezpłatnie pomogę
w wyborze kredytu hipotecznego

Wybierz najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne. Skontaktuj się ze mną:

+48 508677789

lub zostaw swój numer.

Oddzwonię!Please leave this field empty.

Rekomendacje klientów – Kalina Bronisz

Piotr, Kredyt na nieruchomości

Pełen profesjonalizm, znajomość realiów bankowych i umiejętność wskazania wyboru własciwego banku. Osoba miła i przekonywujaca w tym co mówi. Bardzo dobre rozeznanie w produktach bankowych i szybkie działanie Pani Kaliny jest Jej niewątpliwym atutem.

Łukasz, Kredyt hipoteczny

Kiedy straciliśmy już całkowicie nadzieję że uda nam się wziąć kredyt na dom, bo niestety w każdym banku odsyłali nas z kwitkiem, to pewnego dnia kolega polecił mi Panią Kalinę Bronisz. Bardzo zrezygnowany poszedłem na spotkanie z ekspertem i pojawiło się światełko nadziei. Choć były bardzo małe szanse, dzięki doświadczeniu Pani Kaliny jeden bank zgodził się na danie nam kredytu na nasz wymarzony dom. Poza tym wszystko poszło bardzo sprawnie. Dziękujemy za pomoc w spełnieniu naszych marzeń.

Adriana, Kredyt hipoteczny

Pani Bronisz wykorzystując cały swój profesjonalizm i wiedzę znalazła wyjście z sytuacji prawie beznadziejnej. Nie mamiła nieokreślonymi zyskami w dalekiej przyszłości, ale realnie oceniła szanse i zagrożenia. Pomogła na każdym etapie uzyskiwania kredytu: od gromadzenia koniecznych dokumentów po sprawy podatkowe na końcu. W sytuacji niezwykłej presji czasu udało się zakończyć wszystko z sukcesem, a to z pewnością dzięki osobistemu zaangażowaniu Pani Kaliny. Taki powinien być Ekspert – Mentor i Przyjaciel jednocześnie. Dzięki Niej mam swoje wymarzone mieszkanie. Dziękuję Pani Kalino!

Elżbieta, Pożyczka hipoteczna

Zdecydowanie polecam Panią Kalinę. Jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Zawsze miła i uśmiechnięta. Bardzo nam z mężem pomogła w wyborze odpowiedniej oferty, takiej która byłaby dla nas najkorzystniejsza. W 100% zaufaliśmy Pani Kalinie i to zaowocowało miłą współpracą i najkorzystniejszym kredytem. Z ogromną cierpliwością przeprowadziła nas przez cały proces wybierania właściwej oferty i na końcu udało się wybrać pożyczkę hipoteczną z poręczeniem nieruchomości od osób trzecich, gdyż nieruchomość należy do Rodziców. Wszystkie formalności z Panią Kaliną są błyskawiczne, nie trzeba się znać na tej całej biurokracji. W przyszłości na pewno wrócimy do Pani Kaliny – całość formalności to proces bardzo jasny i czytelny, wszystko jest fachowo wytłumaczone i ograniczamy się do minimum. Całość zamknęła się w 3 wizytach, z czego ostatnia to umowa w banku, oczywiście w towarzystwie Pani Kaliny, która „pilnowała” aby wszelakie dokumenty i paragrafy były dla nas jasne. Zawsze można liczyć na pomoc Pani Kaliny czy to mailowo, czy telefonicznie służy fachową wiedzą i konsultacją. Polecamy każdemu, kto poszukuje Eksperta Finansowego Panią Kalinę – kompetencja i fachowość połączona z uśmiechem. My ze swojej strony dziękujemy serdecznie za poświęcony czas i za opiekę merytoryczną.